LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognóza pro každého

Prognóza

Prognóza

Prognóza
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 17. 10. 2017
Nejprve projde Luna po 20 hodině do ZN G. Během cca 2 dnů sepne kvadrát na Pluto, pak sextil na Saturna a ukončí pobyt ve Váhách opozici na X. Dne 19. 10. po 20 h bude NOV, málo energie, vydávejte jen nezbytně nutnou, fyzické práce si nechystejte navíc .. pijte.
 
 R # Z / J → depresivní stavy a námaha pro kosti a páteř.
 R ' W / I → trochu se nám uleví a napadnou nás touhy po výletech – běžte.
 R " X / A → šetřete námahu hlavy (očí) a vyhnete se migréně, pijte hodně.
 
Zdravotně:
když R jde G, znamená to obrátit pozornost k močovým cestám a ledvinám zejména. Bílá barva pro Váhy a jejich Vládkyni T naznačuje snahu i schopnost lidí typu Vah vše propojovat [vzduch] a do všeho se vcítit.
Tělesně-fyziologické analogie → ledviny, čistění krve, rovnováha tělesných tekutin, hladina zásad-kyselin, regulace teploty a tlaku.
 
Pomoc:
 ð na vztahové rovině → každý chvilku tahá pilku, nechtějte sami žít za oba dva a vše řešit sám/a. Dvě ledviny – dva lidé – jeden vztah – harmonický a vyvážený.
 
 ð na tělesné
 → dejte si čaj na podporu ledvin (buď koupíte míchaný speciální)
anebo
 →  dezinfikuje mírně močové cesty, močový měchýř, odstraňuje ledvinové kameny – zlatobýl celík, čaj, pít.
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 15. 10. 2017
Luna již přestoupila hrot a je v Panně. Ta ovládá střeva.
Jídlo se rozmělní v ústech ^, vede hltanem _ do žaludku a, nakonec v tlustém střevě se odstraní voda. Potrava ve střevě je upravována, trávená a má díky klkům až 200 m2. Zde se lehká strava zpracovává 6 hodin, těžká až dva dny. Je to gigantická laboratoř, střevní stěna musí rozhodnout, co vyloučit a co je potřebné, detailně analyzovat. Jde o vzájemnou regulaci člověk - Příroda.
 
 X $ R $ W → momentálně je dobrý stav k hlavě i kyčlím, ale zítra se to zvrátí a zhorší i opozici k Y. Proto přidáme na pozornosti vůči naši imunitě a podpoříme ji. Samozřejmě si zvýšeně všímáme střev, co jíme a více musíme pít.
Pomoc:
Infekce: virové, bakteriální, kvasinkové – aloe vera, čistá vylisovaná šťáva, pít. Nebo vyluhovat za studena (přes noc) nakrájený list (1 cm na 1 dl) a pak vypít.
Střeva: detoxikaci napomáhá čajová směs (koupit) i – pepř černý, koření jíme.
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 12. 10. 2017
Luna je za středem Raka D. Slunce postupuje za středem G Váh. Vidíme, že tyto dvě energie jsou v konfliktu # a neharmonizují. Musíme se snažit, abychom se neutrhli na někoho.
Zdravotně:
Rak ovládá Žaludek. Je 4. znamení, Rak a je Sluncem aktivováno cca mezi 22. 6. - 22. 7. každého roku, živel voda W, energie jin negativní, vládce Měsíc (Luna R).
Raku odpovídá žaludek, dvanáctník, oblast hrudi, mléčné žlázy. Proto o ně nyní zvýšeně dbáme. Pijeme hodně převařené (7 sekund) vody, abychom vypudili s poslední čtvrti R škodliviny z těla. Tak jako ubývá Luna, tak ubývají nečistoty v těle, když jim dodáme k vypláchnutí hodně tekutin.
Nyní jsou velmi namáhány ledviny! Proto jim tekutiny určitě dodávejte! Jinak se to odráží i na kostech J / Z velmi zle, nenapravitelně.
Nemoci (i rakovinné bujení) v žaludku – čaj z kopřivy se lžičkou švédských kapek, pít.
od 10. 10. 2017

od 10. 10. 2017

Prognózka s Lunou od 10. 10. 2017
Luna je za polovinou ZN C. Sepnula krásný velký trigon $ . Můžeme se cítit klidně. Pohodu nám může narušovat kritičnost U ! T / F některých lidí a břemeno odpovědnosti W / I.
 
Zdravotně:
Blíženci ovládají tělo a procesy plic, průdušek, dechu, paže a ruce.
Z toho vyplývá, že čaj na dýchání (Šalvěj aj.) nám dnes prospěje. Zmírníme namáhání zápěstí a rukou vůbec, aby nebolely. Opakované mechanické činnosti pro ruce odložíme o pár dnů.
Komunikujeme spíše zvesela a tak udržíme harmonii a zdraví!
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 8. 10. 2017
Luna R postupuje středem Býka B.  Představíme si, co toto ZN říká. Lidé narození se Sluncem, Lunou, AS nebo více Planetami v Býku sem patří a označujeme je za Zrozence Býka.
 
Býk: Co nejvíce vlastnit.
Všichni jsou mistry v zastírání, pokud jsme se narodili jako B.
Je to 2. znamení, Býk _  21. 4. - 20. 5. (tam prochází Slunce), živel země, energie negativní jin, vládce Venuše - Jitřenka T.
 
2. znamení odpovídá:
čich, chuť, patro, krk, šíje. Chuť je zde vyvinutější než u jiných znamení. Děti rády hodně jedí a pijí. Mají rozlišení na jedlou /užitečnou/ a nejedlou /zbytečnou/ kategorii života! Zrozenci hromadí jídlo, peníze, akcie, domy, pěkné věci a nezajímají se, zda to dokážou strávit, vesele tloustnou a pod tíhou majetku se hrbí.
 
Jak to vypadá nyní:
R propojuje trigonem $ Zemská ZN a to ukazuje, že s trávením, polykáním a kostmi nepřibývají potíže. Naopak, můžete je nyní pozitivně ovlivnit (čaje bylinné).
 → krevní tlak kolísá, stojíte na pomezí rozhodování zdali vyzkoušené klasické anebo soudobé moderní (myšlenky, práce – cokoliv). Rozhodněte se dle kvality, ověřené časem a nedrže se předsudků ani stereotypů. Uleví se vám.
 → ostatní Pl (kromě R) mají mnoho škaredých aspektů, opatrně, dodržujte zákony, laskavé chování atd. Na soudní pře není vhodný čas (prohrajete).
 → v zaměstnání záleží od úcty k autoritám.
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 5. 10. 2017
A máme Úplněk. Luna právě iniciuje střed Berana. Má negativní aspekty: " do G a # do J kde S s Q a pak i Z varují jak vztahově, tak i zdravotně.
Zdraví:
po dobu průchodu cca 2 dny věnujte pozornost hlavě, mozku, očím, uším, ústům, zubům. Má vliv i na sexualitu a životní silu. Vzhledem k úplňku se šetřete a nenamáhejte. Orgány hlavy chtějí odpočinek, zuby lékaře, oči přírodu (dívat se na všechny vzdálenosti). Podpořte ledviny (G) vhodným čajem, který je vyčistí a umožní pak čisté krvi správné zásobení i kostí živinami (J).
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 2. 10. 2017
5. 10. bude Úplněk a proto nyní hodně pije, aby se vypudily škodliviny z těla. Dnes odpoledne přestoupila Luna hrot Vodnáře do Ryb. Nyní má trigon na Jupitera, ale projde opozici na Pl ve Váhách a pak i na Saturna v kvadrátu. Co to znamená? Že zvýšíte pozornost k střevům a k játrům.
Zdravotně:
 → na psychické rovině člověk potřebuje vzhlížet jako individualita Vzhůru k vesmíru a nalézt sepjatost se spiritualitou, či mystikou. Pak se bude cítit podstatně lépe. Jde o mnohem více, než je náboženství plné pravidel lidských.
 → na fyzické rovině podpořte lymfatický systém, dejte si čaj na posílení imunity, nepřetěžujte 2 až 3 dny chodidla.
5. 10. bude Úplněk a proto nyní hodně pije, aby se vypudily škodliviny z těla. Dnes odpoledne přestoupila Luna hrot Vodnáře do Ryb. Nyní má trigon na Jupitera, ale projde opozici na Pl v Panně a pak i na Saturna v kvadrátu. Co to znamená? Že zvýšíte pozornost k střevům a k játrům.
Zdravotně:
 → na psychické rovině člověk potřebuje vzhlížet jako individualita Vzhůru k vesmíru a nalézt sepjatost se spiritualitou, či mystikou. Pak se bude cítit podstatně lépe. Jde o mnohem více, než je náboženství plné pravidel lidských.
 → na fyzické rovině podpořte lymfatický systém, dejte si čaj na posílení imunity, nepřetěžujte 2 až 3 dny chodidla.
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 29. 9. 2017
Luna postupuje ke konci Kozoroha.  Tak jak je Luna ještě v Kozorohu, i my tu zůstaneme a povíme si další o tomto ZN.
 
Ovládá:
všechny klouby, ale nejvíce kolena. Ta mají vztah k pokoře či sebepotvrzení. Ukazují přizpůsobivost, pokleknout. Bolesti kolen a zranění mají vztah k pokoře, protože ukazují, zda se dokážeme sklonit (obraz pro myšlení), ale - ani stále sklánět se nemáme. Ukazují, zda na naše stanovisko, strukturu, funkce, sebepotvrzení, seberealizace, přizpůsobení i podřízení se - s mírou.
 g zvláště je zaměřený na seberealizaci vlastními silami a k tomu potřebuje myšlení ne strnulé, ani příliš poddajné.
Barva zelená pro živel Zem, Je to barva života, stále zelených jehličnanů a mechů .. Kozoroh g je symbolem mimo jiné i pro vlast (tam se nám zelení, domov na Planetě, konkrétní místo),
 
Když se nad tím zahloubáme, máme nyní pečovat o své klouby. To ale  nelze oddělit od psychiky. Když to tam máme v harmonii, kolena jsou v klidu a naopak.
 
Pomoc:
nyní je  X # R # V a to říká, že nemáme  mít horkou hlavu a vybuchovat, urovnat si zejména své manželské vztahy a podpořit ledviny. Bylinky (petržel  a další) spařit a pít. Je zde nyní přímá souvislost s páteři a klouby (čistá krev vlivem moči) rozvádí kyslík a živiny. Pokud jde o hlavu, nepřiměřené rozčilování nyní hrozí mrtvici apod., snadno praskne cévka a je .. no to nestojí přece za to, že? Tak klídek.
Prognózka 27.9.

Prognózka 27.9.

Prognózka s Lunou od 27. 9. 2017
Luna je na samém počátku ZN Kozoroh J. Svým nekonstruktivním kvadrátem aktivuje ZN Panni a Váh a jakmile  tyto kvadráty opustí, sepne ještě burácivý kvadrát na Urana X. To vše během 2 dnů. Od rána je v nejvzdálenějším místě své ekliptiky, v apogeu a její vliv je nepatrně slabší k Zemi, než jindy.

Zdravotně:
de nyní Kostru. Období zimní s pohyblivou ztrnulostí. Ovládá ji 10. znamení, Kozoroh
g. Mezi cca 22. 1. - 20. 12. tamtudy prochází Q. Živel je zemský, energie negativní jin (ženský), vládce Saturn ђ.
Kostra a zvláště kolena patří g = J (soudobější symbol). Vládne nad mechanikou, jejímž jádrem je kostra. Ta vyztužuje tělo, aby se nezhroutilo. Součásti kostry jsou kosti, které musí být pevné a pružné současně, zčásti anorganické a organické. Mezi nimi jsou kloubové spoje a bez nich by bylo vše v těle dost bezmocné. Klouby umožňují plynulý přenos síly. Porušením kloubní substance se ona stává tvrdou a křehkou, nebo ohebnou jako guma, nepevnou. Kozoroh má na starosti rozvoj vysoce diferenciovaného a mnohostranného držení těla, vysokou zatížitelnost a současně pružnost. Jinak je člověk invalidní.
 → když si to vše uvědomíme, zvládneme se alespoň tyto 2,5 dne o svá kolena a kostru starat pozorněji, pečovat, než odtud R Luna odejde. Ta zdravotně nyní aktivuje vše psané. Jak bychom se mohli opečovávat?

Nápomoc
vyhněte se úrazům (pohmožděniny, zlomeniny), posilte kostí mineráliemi, mlékem, zeleninou. Všímejte si vzpřímeného stání, držte páteř svisle, ať nebolí. Spěte na rovné a ne prohýbající se  posteli. Kolena nyní nenamáhejte (nelezte do výšek po žebříku a schodů se zátěží), břemena noste na zádech (rozloží se hmotnost), v ruce si křivíte páteř doprava či doleva. Dítě zvedejte z podřepu, ne z předklonu apod.
Luna je na samém počátku ZN Kozoroh J. Svým nekonstruktivním kvadrátem aktivuje ZN Panni a Váh a jakmile  tyto kvadráty opustí, sepne ještě burácivý kvadrát na Urana X. To vše během 2 dnů. Od rána je v nejvzdálenějším místě své ekliptiky, v apogeu a její vliv je nepatrně slabší k Zemi, než jindy.
 
Zdravotně:
jde nyní o Kostru. Období zimní projevuje se jakousi pohyblivou ztrnulostí. Ovládá ji 10. znamení, Kozoroh g. Mezi cca 22. 1. - 20. 12. tamtudy prochází Q. Živel je zemský, energie negativní jin (ženský), vládce Saturn ђ.
Kostra a zvláště kolena patří g = J (soudobější symbol). Vládne nad mechanikou, jejímž jádrem je kostra. Ta vyztužuje tělo, aby se nezhroutilo. Součásti kostry jsou kosti, které musí být pevné a pružné současně, zčásti anorganické a organické. Mezi nimi jsou kloubové spoje a bez nich by bylo vše v těle dost bezmocné. Klouby umožňují plynulý přenos síly. Porušením kloubní substance se ona stává tvrdou a křehkou, nebo ohebnou jako guma, nepevnou. Kozoroh má na starosti rozvoj vysoce diferenciovaného a mnohostranného držení těla, vysokou zatížitelnost a současně pružnost. Jinak je člověk invalidní.
 → když si to vše uvědomíme, zvládneme se alespoň tyto 2,5 dne o svá kolena a kostru starat pozorněji, pečovat, než odtud R Luna odejde. Ta zdravotně nyní aktivuje vše psané. Jak bychom se mohli opečovávat?
 
Nápomoc:
vyhněte se úrazům (pohmožděniny, zlomeniny), posilte kostí mineráliemi, mlékem, zeleninou. Všímejte si vzpřímeného stání, držte páteř svisle, ať nebolí. Spěte na rovné a ne prohýbající se  posteli. Kolena nyní nenamáhejte (nelezte do výšek po žebříku a schodů se zátěží), břemena noste na zádech (rozloží se hmotnost), v ruce si křivíte páteř doprava či doleva. Dítě zvedejte z podřepu, ne z předklonu apod.
Přepověď

Přepověď

Předpověď
Luna je v ZN Střelce. Má negativní vztah k Marsu U v konjunkci s Venuši T. Nastává dilema mezi možnosti vidět věci titěrně anebo globálně .. No v každém případě je dobré zachovat rozumně pěkné vztahy T, nepodnikat U nepříjemné akce a věřit ve vyšší I (Střelec) Dobro a Smysl všeho, co se děje. Během těchto 2 dnů projde i kvadrátem k Neptunu Y, který nás bude lákat na scestí! Mějte se na pozoru před manipulátory..
Denní svit máme mezi 5 – 19 h, den se krátí.
 
Zdravotně záleží i na naší psychice.
Střelec nás vybízí k dobývání obzorů, rozšiřování rozhledu, optimistickým postojům, víře v život jaký je atd.
Dopřejte si tento mentální široký pohled na svět a přidá se i tělo. Dnes podpořte játra a umožněte kyčlím velký pohyb (cvičení, chůze větší do dálek).
1
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one