LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Biomagnetická plasma

Strop

Strop

Strop
Biomagnetická plasma
Princip je vždy a všude stejný. Plasma! Říká se tomu dar od Boha. Někdo ho nemá. Existují celé lokality ochuzeny o ni (vesnice, městské čtvrti). Tam se vyskytují zhoubné choroby. Věda nachází viníky: cholesterol, nikotin, ekologická katastrofa.. ad. Jistě to tím může být, ale proč pak jinde ne? Nemoc se uchytí tam, kde chybí magnetismus.
Příklad:
Jeden dům a 22 bytů v jednom a 22 bytů v dalším vchodě. V prvním vchodu jsou lidé až do 80 roku věku a jsou zdraví. Ve vedlejším v krátké době 5 lidí umřelo, ostatní někteří mají vážné nemoci.. Proč? První vchod je na aktivní zóně a druhý na pasivní, nemají blahodárný elixír, tedy biomagnetickou plazmu.
Náprava:
Stačilo by v bytě umístit silný magnet nad 2000 Gaussů a nemoci by utekly!
Závěr:
Vše má příčinu a následek, náhoda, za kterou se schováváme a která podpírá něčí logiku, neexistuje.

Doporučení:
Tam kde již různé nemoci jsou, anebo preventivně, umístěte v místnosti silný magnet!
Přidáním magnetické energie utvoříme z pasivní zóny oblast aktivní a choroby tam nemají pak prostor..
28.05.2012 20:54:07
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one