LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Luštěniny

Luštěniny

Vše je v neustálém pohybu, vše kmitá. Buňky komunikují se sousedními jádry buněk. Vše je ponořeno ve společném vlnění.

Neexistují náhody, Universum má řád. I chaos je jeho součástí. Viry atd. působí na člověka a to ho nutí vždy nastolit znovu a znovu rovnováhu. Chaos je naprostá destrukce i přílišná přizpůsobivost. Nemoc je následkem nepřiměřené adaptace na dráždění, tělo nemá dostatek informací pro uzdravení.

Informace je solitonové vlnění = oscilace apod. To co v homeopatii působí léčebně při vysokých potencích , ačkoli tam není ani jedna molekula hmoty. Je to čchi, jsou to meridiány - jen je pitváním nelze nalézt.

Mnoho fenoménů holistické medicíny nemůže být vysvětleno znalostmi klasické terminologie.
Moderní otevřený energetický systém s průtokem pro příjem i výdej energií nám umožní chápat organismus jako celek. Řídící systém nemá pouze buněčno-chemickou povahu, ale též elektromagnetickou.

Alopatická léčba je léčba „proti".. něčemu. Na bolest dáme protilék, na teplotu protiteplotní medikament.. A tak řešíme následky, symptomy. Pouze důsledky. Proč vznikly? Co s příčinou, kdy se to vrátí zase?..

Biorezonance působí vysíláním energie do patologicky chovajícího se místa těla, harmonizuje ho, patologické frekvence eliminuje a tím léčí.
Tak probíhá biorezonanční diagnostika a terapie.
14.10.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one