LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Co říkají lékaři

Servis

Servis

O.Wahlstöm dokazuje ve své disertační práci z roku 1983 podstatný vzestup rychlosti léčení zlomenin.
Ve své zprávě prof. Lidhal prohlašuje, že magnetoterapie je postavena na solidním vědeckém základě a je proto lépe dokumentována a zdůvodněna nežli konvenční, obvyklé léčebné metody. Cituje příklad bolesti a ztuhnutí šíje a ramen, kdy běžná ošetření (krátké vlny psychoterapie, radar, injekce ) normálně selhávají. Tyto klinicky přijaté metody nejsou podpořeny žádným vědeckým důkazem. Naproti tomu existují čtyři prvotřídní vědecké studie, které ukazují, jak vysoce efektivní je magnetoterapie při ošetření této choroby.
21.05.2011 14:29:25
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one