LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Dalším prvkem jsou

kašpárek

kašpárek

nálepka na stěně
Kterým se dá vylepšit zdravotní stav jsou náramky, čili biorezonátory. Zhotovují se z mědi, nebo stříbra. Tyto náramky jsou neuzavřené, s mezerou 1-2 cm. Muži nosí náramek na pravé ruce, ženy na levé. Kvůli vyšší účinnosti - náramek zakončíme oušky. Nošení náramků je vhodné pro lidi, kteří jsou denně vystaveni psychické zátěži!
(Psychotronika v medicíně - COB RA).
28.07.2011 16:24:07
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one