LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Ionty a živý organismus

Stále zelený

Stále zelený

Stále zelený
Ionty, které vyzařují z magnetů, mají úžasně blahodárný pozitivní vliv na živé organismy.

Zamysleme se a uvažujme a porovnávejme!
Z hlediska Evropana, který se živí pestrou a téměř nezávadnou stravou, má zeleninu, vitamíny, libové maso, množství bílkovin atd., se zdá, že život Eskymáka, který žije tak blízko geomagnetického pólu Země, by musel být absurdní, nesmyslný. A přece od nepaměti žil a doposud žije za polárním kruhem, nedaleko severního pólu, v těsné blízkosti mocného záření magnetického pole. Živí se pouze tím, co mu poskytuje polární moře, tedy masem ryb, tuleňů a tukem ryb. A jenom v krátkém letním období si jídelníček přilepšuje čerstvými rostlinami, bobulemi, tu a tam rostoucími bylinami a keříky.
Žije a množí se navzdory našim vědeckým teoriím, tezím a hypotézám.
Ten "čaroděj", který mu dovoluje žít v tak nehostinném prostředí, je "magnetismus". Ten, který nám civilizovaným a vševědoucím, někdy chybí. Protože my nemůžeme jen tak migrovat, strhnout dům.. a jít.

Jenže my máme jistou výhodu, magnet se může umístit u nás, přímo v bytě.. A pak jsme na tom stejně dobře, jako kočující Eskymák!
30.03.2012 20:58:18
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one