LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Joint Line nás ochrání

Obiloviny

Obiloviny

Zhoršování našeho zdraví souvisí s vysílači, elektrickými výdobytky doby.. elektrostatická rezonanční pole, elektromagnetické záření.. Náš mozek vysílá své elektrické impulsy a tak řídí člověka. Vysoké frekvence ruší naše schopnosti. Narušuji naši molekulární stavbu.

Je to krátká doba, aby v genetice se objevila výbava proti takovým vlivům. Je mnoho mobilů po celém světě, počítačů, internet, televizí a další spotřebiče vytvářející smog. Nejsme chránění ani geneticky, ani oblečením..

Jde o vysílač v ČR, jehož signál se šíří přirozeným geomagnetickým polem Země. Nevysílá na rádiových vlnách. Obsahuje informace, které působí proti negativním faktorům včetně těžkým kladným iontům, proti nedostatku volných záporných iontů, zvyšuje se obranyschopnost organismů - lidí. Buňky se dostávají do harmonie, začínají být oboustranně propustné pro výživu i jedy.

Vysílač má dosah na celou planetu! Lze zakoupit osobní malý stimulátor jak pro sebe, tak pro své mazlíky. Technologie byla schválená jako účinná po r. 1995 v rámci grantového projektu Bruselu atd..

Ostatní si v případě sami detektivně vyhledáte.

15.10.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one