LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Léčitel a jeho magnet

Sekretář

Sekretář

V magnetech, tzv. pólových laterárních, s kruhovými póly na obvodu, určených pro ferit izotropní, je akumulována a dále transformována psychoenergie léčitele !!!
Mimochodem - podle názoru specialistů v magnetoterapii - není vhodné půjčovat magnety, které používá nemocná osoba, jiným lidem. Magnet totiž může absorbovat bioplasmu nemocného a tím při léčení dalších osob - podle hypotéz - působí negativně. Magnety se používají pouze nové. A nejúčinnější jsou ty, v nichž je transformována, jak bylo řečeno, zhuštěná psycho-energie úspěšného léčitele!!!
21.05.2011 14:37:53
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one