LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Magnetická voda vyléčí

Knihy fyz a mat

Knihy fyz a mat

Když ji bereme před snídaní, vyléčí zácpu, plynatost a nepřímo i hemeroidy.
Jestliže pacienti-rekonvalescenti užívají magnetickou vodu i o půlnoci, tělo se rychle zotavuje.
Když pitnou kúru magnetickou vodou doplníme vhodnými koupelemi v magnetické vodě, rychle se léčí kožní nemoci.
Kokosový olej, nabíjený severním pólem po tři dny, stane se magneticky nabitým. Když ho pak vtíráme do vlasů, přestanou padat, šedivět a dostanou krásnou tmavou barvu. Provádí se obvykle 6 měsíců.
Experti doporučuji aby se pacient: dokonale uvolnil, soustředil na nemocný orgán, v mysli si jej představil (srdce, plíce, krev..) a aby klidně vdechoval a vydechoval, nerozptyloval se myšlenkami na jiné objekty. Tomu se říká psychická opora. Je dokázáno, že pozitivní výsledky se dostaví ve velmi brzké době!
21.05.2011 14:24:09
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one