LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Masáž chodidel

Na chodidlech jsou reflexní plošky, přes něž můžeme ovlivnit určité místa v těle.

Prsty zastupují hlavu a krk.

Chodidlo tělo.

Správně provedená masáž plosky nohou je: palcem tlačíme stejnou silou na potřebné místo a současně masírujeme kroužením.

Prevence:

Nachlazení - 2 x týdně masírujeme prsty.

Bolesti hlavy i stávající - stisknete silně Bod Oči. Pro migrénu nepoužitelné.

Bolesti břicha - stiskněte střed Levého chodidla, poblíž žaludečního Bodu.

Laici se vyhnou masážím Bodů: srdce, pilce, střeva, sedací nerv, štítná žláza.

Ale každý můžeme v rámci svého vývoje o tom něco vědět a když pak navštívíme odborníka, sledujeme vědomě a znale, co nám činí.. a to je dobré. Každý z nás chce vědět _co nám "lékař" bude dělat_ a tím nabýváme jaksi větší jistoty, že vše je jak má být. Nechceme být pouhou loutkou v rukou vědoucích, také chceme mít trošku přehled. K tomu Vám obrázek dává příležitost, seznámit se s svým organismem.

Obdobné články najdete na: Bz (alternativní, bylinky..), na Es (nemoci a návrhy léčby), na B (esoterika a vliv na psycho-fyzično) i na dalších W: AbesuZ-u.

Masáž chodidel

Masáž chodidel

20.09.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one