LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Návod k práci "jako s virgulí"

Strop

Strop

Ale jinak.
Do otevřené dlaně levé ruky si položíte silný magnet (kulatý - kruhový) a sice tak, že severní pól směřuje nahoru. Druhý magnet (okruží) si musíte předem upravit a to tak, že k němu přivážete 3 eventuálně 4 silnější nitě v délce asi 20 cm. Konce nití spojíte uzlem a tento uzel pak držíte mezi prsty pravé ruky, druhý magnet je tedy volně zavěšený nad magnetem prvým, který máte položený volně na otevřené levé dlani.
Tak vybaven magnety procházíte volným terénem - magnety se soustavně vychylují, ale jakmile zaregistrují geopatogenní zónu, podzemní pramen apod., okamžitě se ustálí, přestanou se vychylovat a zaujmou vertikální polohu!
Vertikální polohou magnetu definitivně zjistíte vyzařování geopatogenní zóny. Tímto způsobem se 100% zárukou zjistíte také jiný hledaný objekt - např. zmíněný podzemní pramen.

Prosím vyzkoušejte a sdělte ostatním čtenářům vaše postřehy.
24.05.2011 16:03:24
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one