LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Negativní či magnetismu prosté oblasti

Doprovodný obr.

Doprovodný obr.

Doprovodný obr.
Je všeobecně známo, že na planetě se nacházejí negativní magnetické zóny, hluchá místa. Nacházejí se porůznu a nerovnoměrně, nejsou stabilní, přemísťují se - tam, kde byly aktivní, nastává pasivita. A je nám i známo, že mnohé tzv. hluché magnetické kaverny obsahují někdy nakolik desítek čtverečních metrů. A chraňbůh když tam žije člověk! Tam si různé nemoci objevily doménu, přímo na to uvolněné místo prchají divokým cvalem, pohodlně se usadí v organismu, kvetou a bují a člověk chřadne, stůně a ....
Lidé tam žijí v tragické oblasti, neboť vakuum, které vzniklo po vyklizení magnetické aktivní zóny, naplňuje katastrofický vír, vyvolávající dokonalou destrukci v organismech. Čili, normálně řečeno, "zhoubné nemoci".
Namísto pozitivního magnetického záření, které tolik potřebujeme k životu a přežití, namísto iontů - snad antiseptických, které usmrcují a odpuzují víry, bakterie a jiné choroboplodné zárodky - organismus v plné míře a bez zábran absorbuje zhoubné protuberance geopatogenních zón. Jsou to zóny, které hledají proutkaři s virgulí. A když snad i objeví obdobné škodlivé místo, přesune se postel a potom .... Sice nás už plně nezasáhne záření ze zlomu půdy a podzemních pramenů, avšak magnetické silokřivky nepřecházejí naším tělem, protože nyní už nemáme magnetické silokřivky a neumístili jsme ani magnet v bytě..

A kdejaká nemoc, i přes ono opatření, velmi zhoubná, ba i banální, napohled arogantní, zabírá náš organismus, v těle se cítí fajn a příjemně, protože nemá protivníka, bují, vzmáhá se a roste, tvrdošíjně vzdoruje tradičním lékům, injekcím a podobně .... Z organismu nerada odchází. Dá se i vypudit, třeba se dá, ale s úžasnou námahou a trpělivostí.
30.03.2012 23:18:13
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one