LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Není léčitel jako léčitel

Nástěnná hra

Nástěnná hra

Hra na zdi
Věru - existují proslavení lékaři. Jsou vyhledáváni, i když víme, že léčí stereotypně, obdobně jako jiní a přitom jejich úspěchy jsou neporovnatelné. Že by byli lepšími odborníky? Vůbec ne! Léčí stejnou metodou! Jenže - mají něco navíc.
Mají ve vlastním organismu množství zmagnetizované bioplasmy. A tu pacient nevědomky absorbuje! Tím se léčí. Bez vědomí lékaře a bez vlastního vědomí.
Člověk, který je nemocen, obvykle přemýšlí, uvažuje a ptá se: "Proč?" Hledá viníka, hledá ho podle jistých indicií a , Bože, nachází ho všude. Identifikuje ho v potravinách, v genech, ve vodě, ve vzduchu, všude, i když je tajený a neviditelný. Ten lupič, ten těžko polapitelný plenitel tiše, vytrvale a úspěšně pracuje v přísné tajnosti.
I stane se, že náš človíček, který je nemocen, který heká a naříká, se rozhodne, že pojede do přírody na "rekreaci". Žije pouze krátký čas v cizím prostředí a tady - má nenadálý pocit, že je mu lépe, že nemoc ustupuje, že on se uzdravuje ..
Ten pocit je totiž skutečností, nejsou to iluzorní vjemy. Není to autosugesce, ale přísná realita! Jenže o tom už neví, nemá nijakou vědomost, že na něj začaly působit aktivní magnetické zóny - že vy prahlé a sklíčené tělo přímo nasává magnetické proudy.
Geomagnetismus, který vyzařuje ze země, se v těle přeměňuje na biomagnetickou plasmu. To je přesně ten ekvivalent, který rozdává pacientům náš uznaný a věhlasný lékař.

Jinak to je ta velká neznámá - ta úžasná síla, která je již od narození darem v některých individuích, a to jsou ti "zázrační léčitelé", kteří uzdravují buď pouhým slovem, nebo vkládáním rukou, nebo žehnáním..
30.03.2012 23:22:31
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one