LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Obecná pravidla pro magnetoterapii

Figurka

Figurka

1) Magnetoterapie se má provádět alespoň před snídaní a po ranní koupelí.
2) Magnetoterapie vytváří v těle teplo a proto by pacient neměl přít studené nápoje půlo hodiny po ošetření. Teplé nápoje jsou povoleny!
3) Magnetoterapie by měla být prováděna alespoň hodinu po jídle, jinak může být pacient ohrožen závratěmi a pocením.
4) Magnet by se neměl dostat do kontaktu s hodinkami, nejsou-li antimagnetické.
5) Pokud by pacient cítil během magnetického ošetření závratě a tlak v hlavě, měla by se magnetoterapie okamžitě zastavit.
6) Velmi silné magnety nad 2000 Gaussů by se neměly používat u těhotných žen, malých dětí, anebo na citlivých částech těla, jako jsou oči, hlava a podobně.
7) Jestliže byly při magnetoterapii použity nesprávné póly, měl by se pacient okamžitě dotknout buď stromu, anebo zinkového plechu, případně použít homeopatický lék "zincum metalicum D 6".
8) Magnetoterapie by se měla provádět na dřevěné lavici, která neobsahuje žádné železné součástky.
19.05.2011 09:22:49
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one