LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Odrušení zhoubné zóny

Dvojičky

Dvojičky

Jak v bytě odrušíte zhoubné záření geopatogenní zóny?
Je známo a nesčetněkrát dokázáno, že vyzařování geopatogenních zón velmi negativně působí na lidský organismus. Dá se to zjistit bedlivým pozorováním domácích zvířat, hlavně psů a koček. Pes se vyhýbá tomu místu, odkud vychází zhoubné záření a nikdy si tam sám od sebe nelehne, avšak naopak kočka takové místo vyhledává.
To co vadí psovi, působí i na lidský organismus škodlivě, nepříznivě. Je původcem různých nemocí, zdravotních potíží, psychických zátěží, bolestí a nespavosti. Abychom tomuto negativnímu vlivu učinili konec, přemísťujeme nábytek, pracovní koutek a hlavně lůžko. Je to práce obtížná a výsledkem je neestetický vzhled pokoje. Nejlépe je provést odrušení, které je nenáročné a nedotkne se uspořádání v místnosti.
24.05.2011 16:04:33
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one