LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Rakovina a magnetoterapie

Talířky

Talířky

Stejně tak se to týká rakoviny. Četné prvořadé experimenty se zvířaty ukazují velmi dobré výsledky, tj. 80 % testovaných zvířat se vyléčilo, zatímco celá kontrolní skupina zemřela.
Profesor Lindhal prohlašuje" Neváhal bych použít magnetoterapie při eventuálním vlastním onemocnění rakovinou. Byl bych méně podezíravý při použití magnetoterapie, nežli při obvyklém klinickém léčení rakoviny v menších nemocnicích".
21.05.2011 14:32:18
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one