LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Selenoterapie

Šperk

Šperk

Na přírodní keramice
Ten, kdo chodí s otevřenýma očima a především srdcem – ví mnoho, vidí, porovnává, pozoruje a dedukuje.

Jistě že jsme mnozí slyšeli o „zázračných pramenech“, kde se zjevovala, hlavně dětem, Marka Boží. Kdysi v starověku to byla Isis, Venuše, Hekaté – dnes je to Panna Maria. Jenže vždy je to stejní podstata, bytost nadsmyslová, dárkyně života, Orodovnice a Marka prosících a ponížených, ochranitelka dětí a rodiny. A pod nohou této milující a velebné bytosti prýští léčivý a zázračný pramen. Voda života!
Ta voda je léčivá, ta zdánlivě obyčejná voda v horském pramenu… Uvědomujeme si vůbec, proč ta voda někdy a někoho téměř zázračně vyléčí? Proč na jiného nepůsobí, proč je neutrální?
Magnetická aktivní zóna totiž není stabilní, trvalá a rovnoměrná. Magnetické výrony jsou nepravidelné a nepředvídatelné. A voda, která je nasycena magnetickou energií, se časem neutralizuje. Proto si uvědomujeme, že nemusíme vyhledávat zázračné studánky – tu zázračnou vodu si můžeme připravit sami a můžeme z ní také vařit bylinné a léčivé čaje.
11.03.2014 13:39:23
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one