LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Selenoterapie pokračuje

Váza
Váza
Známe i další významnou energii, totiž kosmickou, která k nám přichází z vesmíru. Nejmocnější vliv má Luna. Lidé ji oslavovali, ztotožňovali s některou milovanou bohyní, vznášeli k ní prosby, očekávali od ní pomoc. A Luna se ztotožňovala se stříbrem. Jenže, ptáme se – proč? Existují logické důvody? Je to snad pověra? Sotva! I stříbro, ten obdivuhodný kov, symbol Luny a symbol Milostivé Matky Boží – tají v sobě mocnou energii, vyzařuje ionty, které ničí různé choroboplodné zárodky. Stříbro je léčitel! Již v minulosti se dokázalo, že stříbrná mince, přiložená na spálenou kůži nebo na bolavé místo – působí hojivě, rána nehnisá, nýbrž se urychleně hojí. Stříbrná lžička, vložená do skleničky se závadnou vodou, okamžitě zničí bakterie a voda je nezávadná.

Stříbrná mince, která je vystavena svitu Luny za úplňku, je nejenom talismanem, který anuluje destruktivní vir zla, kletbu, ba i chorobu. Ta mince, která akumulovala svit a ionty Luny v úplňku je zároveň mocným léčivým objektem. Proto doporučuji takto akumulovanou stříbrnou minci vložit na krátký čas do bylinného léčivého čaje, případně do obyčejné, ale magnetizované vody, která je určena k pití jako nápoj. Léčivý účinek je ještě výraznější.

Nabízí se nám totiž staro-nová energie, bez nadsázky řečeno téměř zázračná, která nás nejen dokáže ochránit – preventivně – před různými nemocemi, ale současně i vyvolat proces léčení. A navíc v nás umocňuje a naplňuje nás – opět bez nadsázky lze povědět – magickou mocí …
17.06.2015 21:22:51
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one