LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Spolupráce pacienta

Zimní krajina

Zimní krajina

Zimní krajina
Magnetoterapie není jen mechanická metoda, ale žádá si vůli a ducha pacienta! Musí si silně a mocně přát, aby se uzdravil.
Při aplikaci se pacient natáhne na pevnou podložku, dokonale se uklidní a uvolní a opakuje si v duchu:
"Jsem klidný! Celé tělo mám uvolněné! Celé tělo je vláčné!"
Vdechuje a vydechuje klidně a rovnoměrně! Vyloučí roztěkané myšlenky.
Plně se soustředí na nemocný orgán. Snaží se ho zřetelně vidět při zavřených očích. Ve vědomí si vybaví jeho obraz, vyvine velké úsilí, aby obraz udržel v představě. Když obraz přece jen uniká, vrací se k původní představě znovu a znovu a obraz pozoruje a přitom má jedinou myšlenku; orgán se uzdravuje, už je zdravý..

Poznámka: jestli neumíte koncentraci, naučíte se ji tím, že se bude učit soustředit na jakýkoliv jediný obraz, jehož předmět si prohlédnete. Teprve pak se budete snažit o výše popsanou léčbu.
30.03.2012 20:40:00
porady
1
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one