LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Ticho a harmonie

Zima okolo domu

Zima okolo domu

Zima okolo domu
Pacient se léčí sám v tichém prostředí. Zvuková kulisa, tichá a harmonická hudba je vítána, neboť má blahodárný vliv. Nesmí být rušivá démonická divoká hudba, vyvolávající destrukce, která léčebný proces brzdí, zatímco podporuje rozklad a deformace (metal..)!
Z magnetu, který má sílu nad 2000 Gaussů a který držíte v ruce anebo jej máte položený na těle, pociťujete plynout energii, která proniká tělem. Je to příjemný a hřejivý pocit. Cítíte, jak pomalu plyne, jak Vás zahřívá, jak se koncentruje v orgánu, který je napaden nemocí.
V duchu si opakujete:
"Teď působí magnetická energie, teď mne léčí, jistě mne vyléčí! Začíná celkový útok na nemoc, chci být zdráv, uzdravuji se!"
Nemoc je cizí parazit. Každá je zlo! Každá je léčitelná a vyléčitelná. Není podstatné kdo vás léčí, tím zázračným činitelem a principem je Vaše vůle.
Vůle k uzdravení je prvořadý element. "Magnety léčí a Duch uzdravuje."
Metoda magnetoterapie je úspěšná tehdy, když pacient přijme a zakóduje do svého podvědomí naprosté přesvědčení, že se uzdravuje.
30.03.2012 20:44:34
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one