LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Vhodný je rušič

Zákoutí

Zákoutí

Ve formě pětiúhelníku!
Na silovém poli pětiúhelníku (pentagramu, pěticípé hvězdy) se záření podzemního pásma vody odráží a nastává interference (skládání).

Materiál pro zhotovení pětiúhelníku:
železný drát o průměru 4-10 mm.
Pětiúhelník umístíme pod postel, případně vedle postele - do pásu vody!

Namísto pětiúhelníku můžeme použít také esovité spirály (spirála se zhotoví z pozinkovaného drátu o průměru 2 mm), vhodný je též dvojitý trojzubec, čili Poseidonův emblém! Dá se zhotovit z drátu o průměru 2-4 mm.
Podle kvality spánku, a to vlastního, je možno polohu odrušovače upřesnit.
24.05.2011 16:04:55
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one