LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Výroba magnetické vody

karafa

karafa

Může se jednat o tyto tři kombinace výroby magnetické vody:
1. nabité severním magnetickým pólem.
2. nabité jižním magnetickým pólem.
3. vody smíšené v poměru 1:1 výše jmenovaných magnetických vod.

Při výrobě magnetické vody používáme silných magnetů a skleněných, čistě bílých lahví, které stavíme nad příslušný pól magnetu.
Magnety samotné jsou při této výrobě postaveny na silnější dřevěné podložce. Plocha magnetů nesmí být menší nežli plocha láhve.
Používáme normální vody, kterou nejdříve necháme projít varem a pak prudce ochladíme. Je to tzv. živá voda. Doporučuje se "voda lunizovaná", nasycená ionty přibývající Luny, a to od druhé fáze až do úplňku, včetně.
Voda, která je pouze lunizovaná, má přímo zázračný účinek a může se pít i jako nápoj. Lunizovaná voda je "univerzální lék". Je to v přeneseném smyslu nápoj bohů - nektar i sóma, nápoj, který omlazuje, dává energii, ničí nemoci, čistí srdce i ducha - kontaktuje člověka s absolutnem.
Láhev naplněnou takto upravenou tzv. živou vodou necháme stát nad příslušným pólem silného magnetu 12 až 24 hodin. Láhev musí být dobře uzavřena korkovou zátkou.
19.05.2011 09:34:05
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one