LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Využití magnetoterapie

Proto silou severního magnetického pole můžeme léčit otoky. Nejlépe tak, že nemocné místo uložíme mezi severní a jižní pól magnetu. Také sraženiny krve a různé krevní nečistoty v krevním řečišti, nemoci cév, ledvin a žlučníku, angínu pectoris, diabetes a podobně. Pomocí jižního pólu můžeme aktivizovat přes chodidla a dlaně i přes silné body akupunktury (žaludek 36, zadní stření dráha 4, močový měchýř 40, 46,47; přední střední dráha 3, 4, 6) celý organismus pacienta jak během nemoci, tak i v prevenci a v rekonvalescenci.

Stejné póly magnetu se odpuzují. Různé čili opačné se přitahují. Severní pól je tvořen protony (čili nedostatkem záporných elektronů), Jižní pól je tvořen přebytkem tam nahromaděných elektronů. Elektrony a protony jsou částice atomů.

Důležité!

Severní pól neoznačeného magnetu zjistíme přesně sami libovolným kompasem. Střelka svým označeným koncem se otočí (kompasu směřuje) k jižnímu pólu magnetu!

Magnetit

Magnetit

12.02.2010 21:20:07
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one