LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Astrologická ZN a Astronomie

Brožurky Abesuz

Brožurky Abesuz

Na obloze jsou souhvězdí. Některá připomínají části nám známých obrazců ze země. Při pohledu do hvězdného vesmíru si tam člověka ode dávna promítal nějaké obrazné představy a pomyslné čáry, kterými si pro zapamatování některé výrazné hvězdy spojil.

Tak vznikly obrázky, přiřazené z astronomie k astrologii.

Nadpis je přímo Výstižnou větou, typickou pro uvedené ZN tehdy, když se nám do něj promítá ze Země naše Slunce. Pak Znamení oživuje a ony v HO Zrozenců jsou velmi charakteristická po celý život a jsou centrální bodem v psyše, okolo něj se charakter Majitele točí a točí..
11.02.2010 22:37:21
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one