LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Astrologické značky

Původně bylo úmyslem doplnit každé základní Téma na jednotlivých Webech takovým typem výkladu Astrologie, která se k němu hodí.
Postupem času se však ukázalo, že některé hostingy vůbec v dnešní době nejsou připraveny pro psaní astrologických symbolů. Anebo píši některé, nebo rozhážou text po každém znaku, nebo změní písmo, nebo celý dokument vytisknou v hyeroglyfech dle typu posledního znaku. To zcela maří mnoho práce s výkladem astrologie, časem tomu věnovaným a hlavně ten estetický a věcný dojem ze symbolu pak není. Právě naopak.
K výkladu textu není nic lepšího, než jej neustále doplňovat v průběhu psaní za slovy též příslušným symbolem, který má mnohočetné analogické významy sám v sobě a je mnohem vystižnější, než tisíce slov. Každý pokus vyjádřit co Symbol v astrologii znamená je neúplný při největší snaze a je to jen pokus. Nic méně takto nutno začít a pak se astrologické myšlení a obrazotvornost rozvíjí a slov není pro astrologa třeba, jen pro klienty. My vidíme ve Znacích Znamení, Bodů, Planet atd. očima význam daleko lépe, než co by mohl vyjádřit dlouhý text. Záznam je jasný, přehledný, stručný.

Proto že nejde takto na mnoha hostincích pokračovat, jsou postupně neúspěšné pokusy cokoliv astrologicky tam zaznamenat ponechány tak, aniž je rušíme, a dále mají pokračování na jiných, přičemž u posledního článku bývá odkaz, kde další astrologické texty daného typu naleznete.

Děkujeme za pochopení. My s tím nic neuděláme, ačkoliv jsme měli naději, že když webmaistři uvidí, že tam píšeme znaky, tak doplní sady. Nestalo se během cca roku.

Většína takových nepovedených záznamů skončí a bude pokračovat, nebo dokonce i začínat od počátku s hostingu "sblog" - který dosud vážnější potíže neměl. Pokud změnil písmo, dalo se to v Html opravit.

Toť vše k Astrologii a k tomu, proč je na tolika místech. Jde o mnoho astrologických směrů, odhadem na 10 i více. Můžete se na nich naučit astrologii, jsou typem výkladu, či vyučování, obsahují vysvětlení i příklady, také doplňovačky pro zájemce.
LoV.

Jestli máte nějakou nejasnost při výuce, na příslušném Webu můžete nechat v komentících dotaz apod. Přejeme příjemné počtení a rozšířené vědomí o tom co život je a jak my každý do něj zapadáme a přispíváme, nebo Život bolíme, jsme jeho bolístkou, která je cítit v celém Stvoření.

Texty jsou od Témat velmi primitivních, pozemských a praktických, přes psychologické až po esoterické, tedy čistě vpravdě duchovní, nikoliv náboženské. To je třeba rozlišit. Náboženské systémy jsou vně okolo nás součástí kultur a světa a národů.

Esoterika vyvěrá z duše pro vlastní bylotst a vede po Cestě, na kterou jedinec, její "člověk" má. Zkušenosti dává osobní, z první ruky a člověk ví co ví a je si jist kudy jde. O náboženství se to nedá říct, je nutno věřit knihám, lidem, společnosti a představitelům atd. Ovšem je otázka: komu a čemu věřit? V esoterice na ni dostanete z nitra odpověď.

   Každý člověk, každá duše - chcete li kráčí za svým Smyslem života.
Kdo navštěvuje kostel, dobře činí.
Kdo navštěvuje skupinky zbožných, také dobře činí.
Kdo chodí na transmisní meditace, super činí. Kdo medituje v soukromí sám, aby se zbavil své karmy a šel po Cestě, nejlépe činí.
Kdo potkal svého Syna = Mistra, má štěstí nejvyšší.

  Každý má svou rovinu vývoje a musí jít po ní. Nemůže ji minout. A proto hledejte a běžte podle svého srdce, což Vám nebrání, podívat se vlevo a vpravo, zdali tam není pro Vás něco víc.......

Avanturin 00

Avanturin 00

Avanturin
Dodatek 4.4.11. - výše uvedené důvody již zcela neplatí. Astrologie na mnoha Webech není, ale to neznamená, že nebude. Pracujeme na tom, kde by byla nejvhodněji umístěna s ohledem na schopnosti editoru ad. jevech.

A zdá se, že tento hosting je vhodný (2015).
17.06.2015 22:03:29
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one