LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Čakry sebelásky

Čakry sebelásky

Každá energie kmitá a vlní se. Kmitočty mají své barvy. Když jsme v pohodě, uvolnění a v dobrém rozpoložení, jsou barvy v auře pastelové, jemné, jasné a aura svítí hezky zářivě okolo hlavy.

Když proniknout negativní myšlenky, obava, deprese, závist aj., barvy se změní v tmavé, zakalené, černavé odstíny. Když barva aury dlouho setrvává v nahnědlých těžkých odstínech, po čase onemocníme. Projev přejde na psycho-fyzično, nastane disharmonie a nemoc je tu..

Nenechejte to tak daleko dojít. Příznaky se vždy hlásí včas, s předstihem, mnohem dříve, než propuknou zjevně vně. Buďte k sobě vnímaví. Vše řešte neodkladně v otázkách mezilidských vztahů, nebo akceptujte stav jaký je.. záleží na Vašich možnostech. Když se smířit nedokážete, musíte situaci vyřešit, jinak přijde nemoc a dá vám čas si uvědomit, jak si škodíte, zastaví vás v tom činění, které dosud děláte. Jakmile změníte způsob, nemoc ustupuje a tak to chodí.

Tak nás navádí na naši vlastní cestu, když z ní scházíme.
11.02.2010 22:43:39
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one