LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

obr. 11

obr. 11

Ty se také „nosí" v ruce. Jejich energii lze cítit. například závislost na některém ze svých dětí, anebo ztráta blízkého člověka, nebo problémy z dětství..
Ruka obsahuje i karmu, ale i budoucnost až do konce.. ačkoliv spíš jak jít, než kdy skončit, jak jít, aby život který máme byl prožit, ne proexistován.

Dá se zařadit k esoterickým oborům: astrologie, Numerologie, popř. karty.

Chiromantie najde jak fungují čakry, tedy které orgány haprují a které jsou zdravé. Kde je čakra průchozí a kde ne až tak..
11.02.2010 22:49:39
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one