LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prst Boží

Prst Boží

Každý den půl hodiny nějaké vhodné techniky, na kterou se cítíte je nejlepší, nejefektivnější, zdarma naprosto účinný způsob, jak se očistit.

Každý člověk je individualita. Každému se hodí něco jiného. Hlavní je, abyste si vybrali a pak už začali činit pro své vlastní zdraví v dnešní náročné a energetickým smogem znečistěném prostředí.

Pro úplnost zmíním, že výčet není konečný. Existují také odrušovače, prostředky, které na nás působí pasivně a my necvičíme, ale snad už vyzařovačů máme dost?..  To jen pro doplnění, že nic nebylo přehlédnuto, ale to účinné a zdravé a přirozené a zadarmo nám bylo dáno Universem a nemusíme utíkat do obchodu. Můžeme začít s praxi ihned.

Konkrétní způsoby si jistě v literatuře přečtete, nebo se přihlaste do kursu..
11.02.2010 22:38:44
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one