LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Čistění svého pole

Lokomotiva

Lokomotiva

Přesto, že je v každém kousku prostoru ve všech živlech, na zemi, vodě, vzduchu i v ohni tolik záření, děláme jako pštrosi a díváme se jinam. Myslíme si, že se nás problém netýká. Vždyť nějaké vlnění - no co, není ani cítit. Naši předci také měli rádio, telefon.. ano. Ale sem tam v některém městě, v některé chalupě. To se s dnešní dobou nedá vůbec srovnávat!

Zprvu se člověk působením pole dostává do nepříznivé pohody. Pak onemocní. Viditelným důsledkem je nárůst psychických potíží, vztahových problémů, charakterových negativ.., civilizační choroby. Co  to je, název sám říká. Určitá civilizace v určité době a na určitém místě planety vede nějaký životní způsob a opakovaně dělá dobré i zlé dlouhodobě. Pak se začnou vyskytovat jen určité nemoci, okruh potíží. Např. žloutenky (málo hygieny), infarkty (mnoho si nakládání na sebe), jaterní nemoci (zlé emoce, vztekání, přepracování které si sám jedinec dává), ekzémy (chemické konzervace, barvení potravin), zácpy (rychlá koupená v letu zhltaná strava pod tlakem času a přeslýchání na puzení)... Cokoliv se může stát civilizační nemoci, když je to typické a značně rozšířené.
11.02.2010 22:40:42
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one