LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Co nás ovlivňuje?

Hexagram

Hexagram

Praxe lékařů ukazuje zajímavé věci. Když jste často s těžce nemocným, může se u vás nastartovat nějaká nemoc.

Když přijde do společnosti optimista, všem se uleví a naopak..

Člověk vyzařuje spektrum (rozsah) energií v pásmu od infravln po vysoké frekvence. Citlivci to vnímají jako zabarvení aury. Vysílané energie vždy nějak působí na okolí dle fyziky a to na živé i neživé. Vznikají skládáním i nové energie.

Setká se zdravý jedinec a nemocný, v obou případech hovoříme o játrech. Zdravý vysílá „zdravé" frekvence, nemocný „nemocné" oslabené vlnění. Obě pole se sčítají a je pozorováno, že zdravá játra se oslabují a nemocná obnovují! Při krátkém kontaktu to nevadí.
11.02.2010 22:35:01
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one