LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Další techniky náročnější

Pentagram

Pentagram

Meditační:
má největší možnosti, ovšem není to tak jednoduché, není pro každého. Chce to dobrou představivost. Pak je třeba dlouho pravidelně trénovat, než se dosáhne kýžený efekt a ten přijde.
Pomocí meditačních technik lze řešit světové problémy i osobní fyzické, orgánů.. Dokonce dokáží ovlivňovat a  řídit své orgány a životní situace. Ovšem nesmí jít proti Universu, proti Vesmírnému plánu, proti karmě.. Jde zde v prvé řadě o duchovní růst a ostatní je dar.

Obnovení přirozené pulzace:
není nutná schopnost vizualizace. Pomocí dýchání se tělo dostává do správných vibrací, musí to být v určitých pozicích. Přitom odchází stres, kumulovaná energie se rozežene do meridiánů a celé tělo se léčí. Má vleklý vliv na hormonální a nervový systém. Ukazuje se mírná forma meditace přidaná k pulzaci jako zvládnutelná a účinná.

Dostatečný spánek:
je dobrou očistnou a přirozenou technikou, spíte dost a hluboce? Má to blízko k meditaci..
11.02.2010 22:39:23
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one