LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Dnešní talismany a amulety

Archanděl

Archanděl

Amulet Archangel Metatron
Vyrábějí se nejčastěji z: zlata, stříbra, bronzu..

Vkládáme do nich víru že nás ochrání např. před: disharmonii, chudobou, nedostatkem vitality, zanesenými potravinami, nemocemi, zlými myšlenkami, různými neštěstími, úzkosti, váhavosti, zbabělosti, neláskou, finančním nedostatkem, obchodním neúspěchem, nesprávnou investici...

Dají předvídavost, lásku, klid, osobní růst, duchovní ochranu, bezpečí, sílu, duchovní dary, spojení s jinými dimenzemi, nezávislost, přímost, statečnost..

Záleží na vás, který je pro vás ten pravý. Vyberte si a můžete jej mít. Reklamu obchodům nedělám, poradíte si..
Také si předmět ochrany můžete stvořit sami a odeslat do něj intenzivně silné přání, nesené mocnými emocemi touhy, lásky.. jinak jej nenabijete dostatečně. Musí to mít razanci velké touhy a věnovat modlitbách čas a opakovat toto. Vaše přání nesmí být „záškodnické"!

/..kéž byste nebyli mdlí - Ježíš../
14.10.2017 16:33:24
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one