LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Erotično a Luna

1048. zlatožlut

1048. zlatožlut

I Luna mění naše nejen nálady, ale též touhy po opačném pohlaví, po sdílení větším než běžně a naopak.

Když jde Luna jednotlivými ZN, děje se s většinou lidí asi toto:

V Beranu a Lvu - je chuť flirtovat a navazovat krátkodobé eroticko-sexuální setkání. Tak opatrně, kdo stojí o víc, kdo chce zakládat vztah na citech..

V Býku - pro zadané je to vhodné ZN k uzavření sňatku.

Blíženci - jsou více přelétaví a nervózní z mnoha eventualit, nyní není na vážnější začátek vhodná doba. Na krátké pomíjivé kontakty pouze.

Rak - dává spíše rodinné soucítění a sounáležitost, než nějaký počátek čehokoliv. Vytváří domácí atmosféru romantiky a klidu.

Ve Lvu (opět) a ve Váhách - přeje romantice v lásce, více duchovní a niterné, než tělesné, ale i.

Panna - zvyšuje kritické nastavení vůči protějškům.., pitvá je i sebe, hledá komára..

Štír - zabarví touhy vášněmi, jež jsou mohutné a pro někoho nepřijatelné. Sexualita dosahuje snad nyní vrcholného chtění, opatrně.. pokud Vám jde o solidní známost.

Střelec - dává hravost, neútočí, je idealistickým trubadúrem, ale vydrží to?.. možná ano.

V Kozorohu - dochází někdy k uzavírání se do sebe, což druhému připadá jako odtažitost a chlad. Nemusí to být tak, je to zdání, které za dva dny pomine.

Ve Vodnáři a také v jmenovaných Beran a Panna - je dobré veškerá vztahová a milostná řešení odložit. Je to konfliktní čas, neporozumění i s milovanými. Vyčkejte dva dny.

Ryba - vyvolává pomýlenost a touhy se promíchávají, bývá manipulovatelnost se slabšími lidmi, které podlehnutí bude později mrzet, nepouštějte se nyní do „dobrodružství“..
30.09.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one