LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Achát..94

Achát..94

Po ročním zkoušení různých hostingů s ohledem na schopnost zapisovat symboly byl takový nalezen /2008-09/. V tuto chvíli jsou původní články různých Témat z astrologie ponechány tak jak byly a tam kde byly s tím, že další návazné texty poběží zejm. na Sb a Ss. Oba hostingy patří ..sblog.cz.. a jsou schopny tyto nároky zvládat.
Proto zdánlivě mnoho odkazů již v budoucnu nebude potřebných a můžete jít rovnou na ony dva Weby. Tam je astrologie jak pro znalé, tak pro začátečníky.
Původně bylo záměrem doprovázet základní Nosná Témata u jednotlivých W: AbesuZ-u příslušným astrologickým Směrem, jež by jednotlivý W: více doplnil. Ale bohužel zkušenosti ukázaly, že pozadí hostingů není na symbolické záznamy připraveno..

Avšak:
zadání Horoskopů pro Vás coby zájemce o svůj život, Budoucnost či Minulost, o Karmické úkoly a lekce atd.;
a info k tomu potřebné je na:
následný text byl smazán 4.4.11.

Platí, že Weby S, Sb a Ss věnovány Astrologii a Obrázkům již neexistují. Nevadí. Astrologické texty budou zase někde na našich cca 10 Webech běžet, sdělíme včas kde!!

04.04.2011 16:47:45
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one