LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Snění

Snění

Co znamená číslo 3?
.................................
Např.: prostor je dán délkou, výškou a šířkou.
Trojka je číslo, podle něhož všechno srovnáváme (Aristoteles), jimiž je uzamčen osud a čas: minulost, přítomnost a budoucnost.
V dalším ezoterním rozlišování poznáváme trojjedinost, úroveň lidské duše: rozum, vůli a pud. Rozum je princip řídící (hlava), vůle je princip řízený a pud je princip zprostředkující (lépe kdyby to bylo jinak..?).

Trojici také rozlišujeme zásadně pro nebeská znamení, dělící je na hlavní, pevná a zprostředkující (kardinální, fixní a mutuální).
18.09.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one