LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Magické talismany a amulety

amulety

amulety

Amulet
Talismany a amulety by měl mít člověk své a nepůjčovat je. Jejich energie, která je vždy specifická a chrání majitele před určitými vlivy a negativními energiemi, který jednak vypuzuje z člověka a jednak odpuzuje od něj příchozí, se dále mísí s jeho osobní energii a s energii nosnou pro jeho vlastní přání, která vkládá.

Existují hotové ozdoby: přívěšky, prsteny, náušnice, předměty o určitých tvarech. Měření ukazuje, že mají skutečně energetická pole. Už faraónové používali ochranné prsteny aj.

Jeden z takových neuzavřených kruhu byl nalezen 1860 v egyptském Údolí králů.
16.10.2017 14:01:13
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one