LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Nejen žlučníkový záchvat

1167. OS-1

1167. OS-1

Může vyvolat u náchylných lidí Luna když prochází Střelcem.Týká se to především Slunečních Znamení ( kdo má Slunce v uvedeném ZN): Střelec, Ryby, Blíženci, Panna.

Bolestivé křeče v nohou, které budí ze spánku má na svědomí zřejmě nedostatek vitamínu E, nedostatek prvků Mg a Fe. Proto nešetřete s zelenou petrželkou, dejte si ořechy a ovesné vločky. Také prospěje melasa a vepřová játra.

Ischias chce udržovat teplá záda a snížit či vynechat nyní námahu, nezvedat, netahat a nepřenášet těžší předměty, neohýbat se prudce. Jestli máte cukrovku, jste citliví na možnost vzniku zánětu ischiatického nervu.
Náprava: pijte 3 x denně sklenici minerály s 2 lžícemi jablečného octa a 2 lžícemi medu.
10.11.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one