LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

netopýr

netopýr

netopýři a duchové
Mimochodem: víte že netopýři jsou vzácní duchovně? Ne. Tak slyšte.
Staří Číňané věřili, že v místech, kde se vykytují netopýři existuje průchod do druhého světa. Netopýří přinášejí z těchto míst veškeré dobro a milost.

Máte v domě netopýry? Tak ať už z hlediska ochrany živých tvorů daných našimi Českými zákony anebo z pohledu Universa - se nyní radujte, už na ně nežehrejte. Buďte rádi, že je máte u sebe právě Vy a vezměte to jako pokyn, že vaše cesta je duchovní a začněte na ni pracovat - mystika, afirmace, meditace.. máte podporů Shůry (skrze netopýry), kteří se v temnotách bezchybně orientují a nenarazí do Překážek!
.. kdo slyší, slyš (Bible..).
17.10.2017 13:02:53
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one