LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Oteklé oční okolí

1126.stemkrvavé

1126.stemkrvavé

Zejm. okolo Úplňku (tam i zpět) v Raku játra reaguji citlivěji na jídlo i alkohol. Když se ráno probudíte s oteklýma očima, tzn. že noc játrům nestačila k regeneraci a že večer jste to přehnali. Začněte den od rána pitím kopřivového čaje (po celý den) plus zdravé stravování.

 . . . .  . . . . . . ..

Luna v Raku má silný vliv na: prsa, plíce, žaludek. Vynechejte alespoň dnes tučné.

Pijte směs lípy a heřmánku - na žaludeční nevolnost a spěte u otevřeného okna. Jezte banány a ovesné vločky do odeznění potíží.

Řebříček čaj - na žlučníkové obtíže. Nať musíte vařit asi 5 minut! Ráno a večer jeden hrnek vypít. Asi týden, nesmí se pít denně. Obsahuje hořčiny, které činnost vylučování žluče podpoří.

11.02.2010 22:53:42
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one