LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Pozitivní zářiče

Hrazda

Hrazda

Zářiči jsou také kameny, stromy, byliny, květiny, místa, stavby.. Často jsou vyhledávána, ale ne na každého je pozitivní vliv znatelný. Může dojít k takové interferenci zdravého s polem, že mu to je nepříjemné, škodlivé.

I tam, kde se většina cítí dobře, může mít někdo příjem negativní. Týká se to často negativně laděných lidí. Pozitivní vibrace takové lidi dráždí.

Když je do hry vložen cit, nebo dokonce emoce, je nosné pole pro záření daleko intenzivnější a působení se zesílí. To se děje u rodinných příslušníku, ale také u nepřátel (nenávist..). Tím lze snadno objasnit, proč pečující osoba je náchylnější k nemocím i problémům druhých.
11.02.2010 22:42:03
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one