LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Katie King

Katie King

Ketty King (jinak psáno)
Během spiritistické seance se někdy vyvolávají duchové zemřelých lidí. Mezi populární duchy bezesporu patří otec a dcera - John a Ketty Kingové.

Poprvé se je podařilo vyvolat na farmě Johnatana Kunse ve státě Ohio roku 1852. John tvrdil že patří pirátu Morganovu. Později, protože se choval hrubě, byla raději vyvolávána Ketty.

Poprvé se zjevila roku 1852 a naposledy v Římě roku 1974. Dokonce se tyto dva případy nechala vyfotit!
10.10.2017 16:48:32
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one