LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Ufa

Ufa

Ufo
Anebo jinak neidentifikované objekty a tajemství.
Vrace - město v Bulharku zažilo divné jevy. Od srpna 1992 byly v této krajině pozorovány opakovaně tři stejné objekty.  Stovky obyvatel tam mnohokrát pozorovaly jak barevně pulzující elipsoidy a sféroidy proplouvaly ve stejném směru. O tom mnohokrát informovaly agentura BTA - bulharská.
Tamní senzibil  tvrdil, že UFO využívají nedaleký horský hřeben jako čerpací/zásobovací stanici a čerpají energii, kterou země v daném místě vyzařuje.
29.09.2017 12:27:01
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one