LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

obr. 14

obr. 14

U novorozeňat nemá smysl chiromantie, dlaň je hladká. Můžete použít např. astrologii.
Od 12 let se již dá tu a tam něco vyčíst. Dovíme se na jaký obor má talent, k čemu inklinuje, což pomůže, aby se do dalšího vzdělání zařadilo tak, aby se později netrápilo.
V tomto věku je čára o 12 letech vypovídající kratší než 1,5 cm a proto nelze podrobně nic moc vidět.
Chiromantie nemůže předvídat příliš dopředu. Protože na ruce se aktuálně vše mění a platnost dle zkušeností chiromantů ukazuje, že ani 10 let nelze předvídat, jen krátké údobí a přítomnost a pochopitelně minulost.

Jak bylo vysvětleno. Když se člověk dostane do dění a musí je řešit, pak se teprve souběžně vytváří linie a ta ukazuje, že řeší správně, nebo zbrkle a špatně. Až se to děje. Tudíž chiromantie hovoří o svobodné vůli člověka.

Astrologie odpoví na jakékoliv období tam či zpět a proto o naprosté svobodné vůli v tomto smyslu nemůže být ani pomyšlení. Co je svobodná vůle? Použít ji v rámci Universálních danosti s radostí a pak jsme svobodní jako ptáci..

Viz W: s mystikou od AbesuZ - u, podrobné info.. a na dalších W: rovněž.
30.11.1999 01:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one