LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Aura 2

Aura 2

Auru je možno nyní zachytit přístrojem, který ji „nafotí" a pro naše smysly zobrazí.

Má vejčitý tvar, který odkopuje tělo a kopíruje ho v tloušťce mezi 10 - 30 cm. Každý člověk má svou jinou auru. Je jako otisk. Nejsou dvě stejné.

Fotograficky vyfocená aura speciálním fotoaparátem je metoda ruského vědeckého páru  Kirilianových. Obrázek je barevný, což je velmi podstatné.

Tuto možnost zpracoval americký vědec Guy Coggins tak, aby z naměřených hodnot mohl mít osobitý zážitek sám majitel aury. Měřené hodnoty převedl na snímek.
11.02.2010 22:45:13
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one