LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Sejmout 11

Sejmout 11

Astronomie:
souhvězdí jsou na obloze stále, jsou pozorovatelná z různých míst naši Země, něco okem dle ročního období - vlivem různých náklonů a natáčení všech objektů, jiná jen z jistých míst pomocí přístrojů.

Astrologie:
u ZN jsou uváděná orientační kalendářní data - čísla dnů s měsícem. ALE data zvratů jednoho ZN v další nejsou jen 21 atd. Dle přesného aktuálního roku jsou tyto přechody různé a pohybují se přibližně mezi 20 až 24 nejčastěji.

Proto lidé, narození v těchto dnech musí zadat přesné údaje - i minuty někdy rozhodují, zdali jste to anebo už ono další ZN !!

Někdy slyším diskutovat zcela zbytečně okolo lidí, takto: „ne, já jsme Štír protože jsem se narodil 22. října a druhý mu říká, ne to ještě jsi Váhy.."

Bez udání letopočte a zjištění času se to nedoví. Proto vám ani já neřeknu, kdo má pravdu. Jisté je, že jen jeden z nich.
11.02.2010 22:25:36
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one