LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Zmizení zmaterializované Ketty

Materializace

Materializace

Zhmotnění
Jednou se Ketty objevila v profesorově domě když byl pryč. Jedna návštěvnice F. Mariatová v onen okamžik rozsvítila naplno tři plynové lampy.

Zjevení rozhodilo ruce, jakoby ji přibíjeli na kříž. Několik sekund byla tak ztuhla a pak začala mizet. Začala tát jako voskový panáček. Začaly se ji rozplývat rysy obličeje, zapadaly oči, noc mizel, čelo se bořilo, pak se podlamovaly nohy, zmenšovala se stále více. Pak chvíli zůstala hlava, když ta zmizela, zůstalo ještě oblečení, které rychle zmizelo jakoby po něm sáhla neviditelná ruka
a odtrhla ho z našeho světa někam jinam.
04.10.2017 13:48:41
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one