LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Cyklus Saturna první ze tří

Cyklus Saturna

Cyklus Saturna

Cyklus Saturna první ze tří
Dítěti se mezi 0 až 28 lety (u někoho i nad 30 let) vytváří „nosič “ výchovou rodiči, uvnitř kultury, společnosti, podmínek. Dítě mívá po toto období pocit, že nesmí být samo sebou.
 
Saturn v Kosmu po prvé obejde Slunce po celé své dráze a aktivuje v našem HO všechny části, všechny domy a ZN a aspekty, neboť tzn, že obešel celý náš HO.
 
Saturn:
je spojen s rozvojem osobnosti po stránce fyzické.
Symbolizuje také společenské a morální zásady, kterým by se měl jedinec podřizovat.
Je symbolem Času, který nyní chápeme chronologicky jako: minulost, přítomnost a budoucnost.
Dává každému Lekce v časových Cyklech.
Planeta pohybující se vesmírem je někdy blíže u některých míst v HO, pak se od nich vzdaluje, aby se zase po oběhu své elipsovité trajektorie přiblížila zpět k oněm místům, její pohyb jde v Cyklickém času. Prostřednictvím takových opakování, ale vždy s vyššími nároky na nás, máme možnost něco z tohoto života dokončit, zopakovat, utvrdit a zlepšit. Tomu říkáme, že v nás krystalizují charakterové ctnosti.
04.11.2017 00:23:20
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one