LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Dle Rudhyara mohou nastat případy

Dle Rudhyara

Dle Rudhyara

Dle Rudhyara mohou nastat případy
.. tyto a jiné:.
Pro zralého člověka je astrologie zdrojem poučení a pochopení, cestou k poznání sebe a k nalezení odvahy, být sám sebou. Právě cykly Saturna a Luny nás konfrontují celý život s obrazy otce a matky v naší paměti a my musíme nad nimi v dospělosti zvítězit.
 
Základ však musí předcházet. Jak jim to rodič ulehčí a uvede je do samostatného života, na tom pak závisí samostatnost a úspěšnost človíčka ve světě velkých. Rodič nesmí své děti spoutávat a dusit sebeláskou.. Oni musí mnoho kroků, jako my každý kdysi, nyní (po pubertě, nejpozději po adolescenci) učinit sami a přebírat odpovědnost za své zdary i neúspěchy. To je zocelí a povede ve vývoji a zrání dál.
18.11.2017 12:52:35
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one