LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Etapy vývoje v dětství

Etapy vývoje

Etapy vývoje

Etapy vývoje v dětství
Co se to děje s mou ratolestí, bývala taková a teď je . .?!
Vše je v pohybu, vše se vyvíjí, vše se mění nezadržitelně fyzicky k zániku, duchovně k obrození a pevnosti. Duch sílí, tělo slábne, to je život.
                           
Saturn je Pl času, oběhne HO asi za 28 – 31 roků a vrátí se na pozici, kterou má v Radixu. To je první Cyklus a člověk je prověřen ve všech 12 oblastech života na odpovědnost, koncentraci a vytrvalost. Tyto vžité vlastnosti si pak ponese do dalších let svého života a ještě asi 2 x je bude zlepšovat a prohlubovat za tento život.
18.10.2017 13:57:38
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one