LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Karma a aspekty

Karma a aspekty

Karma a aspekty
Konjunkce !               alespoň dvě Pl jsou na počátku vývoje. Tohoto postavení dosáhly v karmické Minulosti, jejich energie se nyní násobí.
Kvadratura #               obsahují karmické konflikty, které se nerozplynuly a je nutno je nyní řešit, jinak se to přesune do Budoucnosti. Kvadrát nikdy nedává možnost k plnému využití zúčastněných Pl, neboť ony si přímo překáží, až se vzájemně ruší. To nutí člověka, aby popošel, podněcují ho k řešení. Přesto se o jejich zdárné vyřešení dřív nebo později budeme muset pokusit! Jak to? Přinutí nás k tomu takové situace, do kterých nás to přivede, aniž se tomu budeme moci vyhnout.
Opozice "                   znamená též karmické nedostatky, ale slabší. Nebyly dosud zpracovány a proto je nyní čas, vyřešit je, aby se nemuselo na nich pracovat Pak jednou.. Opozice někdy dovoluje koordinací obou zúčastněných Planet.
Trigon $               umožní vnitřní harmonii, obsahuje vše to, co jsme Kdysi získali, tedy moudrost. Pomáhá nám překonávat protivenství života, čili to, co jsme si způsobili tam, kde máme # a ", někdy i !.
Sextil '                       dávají relativně vnitřní vyrovnanost, obsahuje jistý pokrok, na kterém se dá s malou snahou dobře budovat dál, díky vlastní Minulosti. Pomáhá nám překonávat nepřízně života a najít si příjemné chvíle, zvládat místa své povahy tam, kde ještě zůstaly  #, ", a některé !.
Šesticípá hvězda      konfiguraci v HO (horoskopu),  tzv. Davidova hvězda je u lidí, kteří byli zasvěcenci různého stupně a vykonávali v Minulosti důležité duchovní funkce. Ještě i dnes mají charisma, hluboké psychologické poznatky a rozsáhlé vědění o lidské Duši, které nesmí zneužít pro sebe.
24.09.2017 13:04:11
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one